Hava Durumu

Ak Parti içinde çıkarcı fitneciler var!

Yazının Giriş Tarihi: 05.05.2024 14:28
Yazının Güncellenme Tarihi: 05.05.2024 14:28

En basit konuda bile 'reis bilirci' tavır sergileyen çok sayıda Ak Partili her nedense 'en zorlu en sabır gerektiren konularda' aynı reisin görev verdiği kişileri bir an önce yiyip bitirme çabasından vazgeçmiyor.

Mesela reisi 'faiz sebep enflasyon sonuç' inancına taşıyan birkaç tuhaf kişi ve onların destekçileri kısa süre sonra 'reisin bu iş için atadıklarıyla alay etmeye' başlamıştı. Reis nasıl bir derde düştüğünü anlayana kadar kurlar atak yaptı, enflasyon iyice azgınlaştı ama onlar sebep oldukları krizden nemalanmaya koyuldu.

Günler, aylar geçti ve reis 'faizin öyle çok da fazla enflasyon yapmadığını, asıl enflasyon yapanın faizi enflasyondan daha düşük seviyeye çekince azgınlaşan ve bir türlü dikiş tutmayan kurlar olduğunu' kabul ederek yanlıştan dönme kararı alınca aynı tayfa 'nerden çıktı bu Mehmet Şimşek, reisi kandırıyorlar' diye alttan alta çalışmaya başladı. Bu konuda söylenecek söz çok ama fitneciler daha çok o nedenle şimdilik susalım.

Bir de kamu kurumlarının orasına burasına atanan ve ayrıca doluşan, oralardaki bütçeleri fare gibi kemiren sözde Ak Partililer var. Onlar da tek kelime etmeseler bile yaptıklarıyla yaktılar yıktılar. Bu güruhtakiler de akılları ve vicdanları, sadece kedilerine çalıştığı için 'doğmamış ya da yaş almış çocuklara baby shower'lar, Maldivelerden tuhaf paylaşımlar, milyonlarca liralık lüks araçlara yayılmalar, mütevazı evler yerine saray yavrularına yuvalanmalar, müslüman kelimesi ile yanyana gelmemesi gereken haramzade olduklarının tescili daha neler neler yapıp ettiler. 

Sanki 'Halka hizmet hakka hizmettir' sözünün yerine 'Kendime hizmet başka şeye ne hacet' sözü ikame edildi.

Bu, tuhaf eksen kayması son bulmazsa 2028'de ülkenin yönetiminde ciddi bir 'değişim kayması' görebiliriz.  

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.