Hava Durumu

GERÇEKLER ACI DA OLSA ŞİFÂDIR VE ASLINIZA DÖNÜN...

Yazının Giriş Tarihi: 07.08.2023 07:30
Yazının Güncellenme Tarihi: 06.08.2023 16:08

''Üzülmeyin, gevşemeyin, inanıyorsanız en üstün sizsiniz''

Hakk gerçek, vaadler imâna taalluk, zâhiren gerçek, bâtını peşmürde, perîşan, zelil.

Her şey Türkiyem için, din iman için. Batı, kapitalist, çakma sömürgeci demokratlar para için, rahat için, dünya için, gayrısı yok diyenler, ya varsa... gez, eğlen, oyalan, boş, zaman tasarruf et, bazen harca, toplamda yekûnu terâziye vurunca, hâlimize şükür.

Türkiye Siyâseti ve dünyâ siyâseti çok farklı okunmalı. Dünyâda Lobi Faaliyetleri, Türkiye'de Cemaatler ve Faaliyetleri.

Çok bilmişler, entel geçinenler, burnu kaf dağında, tabanı toprak kemirmiş kuş beyinli zavallılar, Allah sonuca değil sürece söz veriyor, va'dediyor. Faaliyetler planlar boşa nasıl çıkar, ibretle temâş.

Gece mi gündüz mü, yukarı mı aşağı mı, bakın bakalım görebilecek misiniz? Perdeler arası rehâvet, kalkınca, şaşırtıcı, korkunç ve hayret gerçekler. Çoğu seferde, az kaldı sehere...

Ağaçları, kuşları, sesleri, toprağı, çimenleri, gökyüzünü, denizleri, ovaları, dağları, dereleri tefekkür eyleyelim… boş koşturmalardan bertaraf, tabiat mucizesi rûha şifâ.

Ekonomik, global, dünya ve endeksler, dow jones’lar, tokyol'ar, new york’lar, basınlar,yayınlar, canlılar, cansızlar, rezervler, geç bunları, anam babam geç bunları. Bulgur pilava râzı millet, hırka çorbaya tâlim derviş halk, fikriyâtı ile aç karnına sizi sayıyla bile tuş ediverir. Kızdırmayın bu milleti. Syasetiniz politikanız batsın. chp, ibb haberleri, tartışmaları, çok sıkıldı millet, istenmiyorsunuz, anlayın artık.

Yeni Büyük Türkiyem, güçlü muktedir Azîz Millet, yeni Anayasa, Başkanlık Sistemi, Türkiyeme özgü hâliyle, kendine munhasır, vatana millete hayırlı olacak..

Yeni meclis, seçilmiş Reis-i Cumhur, gerçek şuurlu Cumhur. Tuzakçı, Yerli ve Millî olmayan Müslüman Türk düşmanı, profesyonel münâfık, iki yüzlü vatandaşlara bes, bâkî heves. Gerçek tarihimize bakın, gerçekleştiğini görün, ibret alın.

Asgari ücretten sonra, diğer maaş ve ücretlere de, nafaka parası değil, alın teri değeri bekliyoruz. Yeni Büyük Güçlü Demokrat Gerçek Cumhûriyetçi Türkiyeme, çılgın muhteşem icraatlar ve farklı yükselişler trendi yakışır. Yansımaları da halkımıza ulaşırsa, karşılığı paha biçilemez.

Dünyanın beyni ingiltere, fedâi tetikçi amerika, kasası siyonist israil, cehennem hocası vatikan. Görelim bakalım daha neler yumurtlayacaksınız. Hâkimler Hâkimi’nin, planlayanların planlarını plan altı eden Allah'ın, âlemlerdeki eli Türkiye Milleti. Halîfe ve îman abidesi halkımız. Burjuva, kan emici, sömürgeci bâtıla karşı, tarîhî süreçte sonuçlar, şifreli gerçek tarihte gizli. İlâhî fayda dengesi, ölçülü dünyanın ölünesi cihad neferleri, kahramanlık türküleri ve mehter nabzında barışla zaferin yoğrulduğu kanlı bereketli topraklar. Ne kadar övünsek azdır Şimdiye kadar boyunlarını büktürmüşüz. Bugün intikam derdindeler Zafer inananlarındır ve zafer yakındır. Kuru slogan mı, hayır, Allah’ın yasası, yükselen Türkiye Yüzyılı durdurulamaz. dualarla devam.

Abdestler, tekbirler, rükûlar, secdeler, duâlar, zikirler olmasa leş yığını, eşref-i mahlûkattan esfel-i sâfilin'e indirilen ve azabla müjdelenen - hafazanallah- insan denen mahlûkat neye yarar ki? HİÇ. ye, iç, gez, eğlen, dolaş, dinle, dön, dolaş, dolap beygiri, ara ara bulursun. SONUÇ VE HEDEF KARÎB OLMAK. GAYRISI, HİÇ. yapabildin mi, babayiğitsin.

KÜRTLERE

Babalarınız, Dedeleriniz, Malazgirt’te Alparslan’la, Mustafa Kamal Paşa ile, Enver Paşa ile, Kâzım Karabekir ile, Kahraman Paşalarla, Komutanlarla, Kahraman Fedâkar Askerlerle, Çanakkale’de, İstiklâl Savaşı’nda, omuz omuza, sırtsırta,

Türk-Kürt değil, Müslüman Osmanlım Türkiye olarak, TÜRK ASKERİ olarak savaştı.

Kürt deyince bizim aklımıza Selahaddîn Eyyûbî gelir, Saîd-i Kürdî Nursî, Şeyh Saîd, Ahmed-i Hânî, büyük dedem Molla Zâhir, Hakan Fidan, Medreseler, Meleler, Âlimler, Hocalar, inançlı Müslümanlar gelir. Ermeni apo, selo, melo hdpkk gelmez.

Kabirlerinden kalksalar, zavallılar sizi, sopayla kovalanırsınız. Kandırılmış zavallı olduğunuzu biliyoruz da, zerdüşt hayranlığı, ateizm hevesliliği size yakışmaz, aslınıza dönün, dedelerinizin kitabını okuyup, mezarlarını ziyaret edip duâ edin, yoksa o mezarlara dinsiz imansız tepileceksiniz. Şühedâ kanı sembolü bayrağımız ve Ezanlar aşkına, aslınıza dönün.

HÜLÂSÂ, SERENCÂMIMIZ HAYROLA. RAHMETİYLE MERHAMETİYLE MUÂMELESİ NİYÂZIMIZDIR.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.